Kargo Ücretsizdir. | Kargo Ücretsizdir. | Kargo Ücretsizdir.

Stil İmaj Danışmanlığı

Stil Danışmanlığı

Stil hangi elbisenin hangi ayakkabı ile giyilmesinin ya da hangi kravatın hangi gömlekle uyum sağladığının çok daha üzerinde bir uygulamadır. Bizim işimiz, sizin gerçek kimliğinize sadık kalarak, stiliniz, vücut şekliniz, ten renginiz ve saç şekliniz ile birlikte kişiliğinizin, yaşam tarzınızın, değerlerinizin bir bütün olarak ele alınması ile oluşumunu sağlamaktır.

Stil sahibi olmak için vücudunuzu tanımalı, iç sesinizi dinlemeli, konuşmadan istediğiniz etkiyi yaratabilmelisiniz. Unutmayın ki; kalıcı ve etki bırakıcı stil, cesaret ile başlar ve özgüven ile bir ömür boyu sürer…

İmaj Danışmanlığı

İmaj Danışmanlığı ve Stil Danışmanlığı arasındaki en büyük fark, İmaj Danışmanlığı’nın daha çok profesyonel iş yaşamınızda farkınızı ön plana çıkaracak imajın oluşmasına yönelik olmasıdır. 

İş yaşantınızda insanların karşısında duruşunuzun dikkat çekici ve kendine güvenli olması gerektiği artık tartışmasız bir gerçektir.

Biz sizin, iş dünyasında profesyonel olmanızı, temsil ettiğiniz şirkette güven duyulan bir insan olmanızı ve takımınızla iyi bir iletişim kurabilmeyi sağlamanız için heyecan ve tutku ile sizlerle çalışıyoruz…

Benimle İletişime Geç!

Sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmem için bana yazmaktan lütfen çekinmeyin…

  Start typing and press Enter to search

  Shopping Cart

  Sepetinizde ürün bulunmuyor.

  Open chat
  1
  Hızlı İletişim
  Scan the code
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?